Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Transport mebli

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa przeprowadzek obejmująca przede wszystkim transport mebli. Działamy w branży od 1991 roku, od samego początku budując swoją konkurencyjność na najlepszej jakości świadczonych usług przy zachowaniu relatywne niskiej ceny. Naszym dodatkowym atutem jest miła atmosfera - do swojej pracy podchodzimy z uśmiechem i zaangażowaniem kładąc szczególnie duży nacisk na zadowolenie klientów.

Zakres usług

Realizujemy zlecenia przede wszystkim na terenie całej Warszawy i jej okolic. Nasza oferta w zakresie przewozu mebli skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji publicznych.

Zapewniamy staranne planowanie oraz dbałość o każdy element przeprowadzki Państwa domu, mieszkania czy firmy, tak, aby do minimum ograniczyć stres związany ze zmianą adresu. Proponowane przez nas usługi transportowe obejmują pakowanie i rozpakowanie, przewóz, a w razie potrzeby także demontaż i montaż mebli.

Bezpieczeństwo i rzetelność

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo Państwa mienia podczas całego procesu przeprowadzki - dbamy o to, aby podczas transportu nic nie uległo uszkodzeniu. Starannie zabezpieczamy meble wykorzystując do tego celu sprawdzone i funkcjonalne materiały, tak, aby podczas przewozu nic nie uległo uszkodzeniu.

Korzystamy z nowoczesnych, pakownych oraz dostosowanych do prowadzonej działalności pojazdów. Jesteśmy firmą godną zaufania, rzetelną i wiarygodną, posiadamy wymagane licencje i certyfikaty, a także polisy ubezpieczeniowe. Najlepszą rekomendacją realizowanych przez nas działań są liczne, pozytywne rekomendacje od zadowolonych Klientów, którzy często wracają do nas i polecają nas swoim znajomym.

Zlecenia nietypowe

Niestraszny jest nam przewóz nawet najbardziej nietypowych mebli i innych przedmiotów o niestandardowych czy ponadgabarytowych wymiarach. Kładziemy szczególnie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego Klienta, co dotyczy zarówno przygotowywanej dla konkretnego zlecenia wyceny, jak i jego realizacji.

Zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego, a przedstawimy wstępną wycenę transportu Państwa mienia.