Japa & Co
01-354 Warszawa
ul. Borowej Góry 10

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Przeprowadzki Mieszkań

Przeprowadzki mieszkań Warszawa - zdjęcie nr 1 Kompleksowa i fachowa obsługa przeprowadzki, pełen serwis dostosowany do potrzeb Klienta oraz miła atmosfera - tak w skrócie można opisać usługi świadczone przez naszą firmę. Działamy w branży od 1991 roku, przede wszystkim na terenie Warszawy.

Przeprowadzki mieszkań Warszawa - zdjęcie nr 2 Zmiana miejsca zamieszkania to trudne zadanie, które wymaga skupienia, doświadczenia i zaangażowania. Warto działać według planu, który zapewnia możliwość sprawnej i szybkiej realizacji prac. Trzeba przy tym pamiętać o wielu istotnych szczegółach. Jeśli planowana, nieunikniona przeprowadzka już teraz stanowi dla Państwa źródło stresu, możecie być spokojni - o większość istotnych elementów zatroszczymy się my.

Zapewniamy:

  • kartony w kilku rozmiarach, w tym między innymi:
    • pudełka z przegródkami przeznaczone do przewozu szklanek, kieliszków itp.
    • kartony - szafy ubraniowe (szanujemy pracę innych, a dzięki takiej metodzie transportu garnitury, koszule czy suknie nie muszą być od nowa prasowane)
  • plastikowe pojemniki wypełnione ciętą makulaturą do pakowania szkła i ceramiki (przeprowadzka nie musi kończyć się wymianą zastawy stołowej)
  • taśmę klejącą (1 szt. na 10 kartonów)
  • folię bąbelkową i folię stretch przeznaczone do zabezpieczenia mebli i sprzętów RTV i AGD, a także elementów dekoracyjnych i bibelotów
  • koce przemysłowe, służące do dodatkowego osłonięcia mebli podczas przewożenia

Wszystkie kartony dostarczamy bezpłatnie, jeśli wartość usługi wynosi powyżej 1000 zł. Udostępniamy je na zasadzie wypożyczenia i odbieramy po rozpakowaniu w uzgodnionym terminie. W wyjątkowych sytuacjach istnieje również możliwość ich odkupienia.

Zakres usług

Proponowana przez nas obsługa przeprowadzki obejmuje zarówno specjalistyczne opakowanie mebli, sprzętów RTV oraz AGD i innych elementów wyposażenia mieszkania, jak również ich załadunek, transport i rozładunek w nowej lokalizacji. W razie potrzeby proponujemy możliwość wykonania demontażu mebli oraz ich ponownego montażu po przewiezieniu.

Indywidualne podejście

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, a indywidualne podejście do każdego Klienta to nasz priorytet. Przed ustaleniem warunków współpracy zawsze konsultujemy wszelkie wymagania oraz potrzeby, aby wszystkie czynności związane z obsługą przeprowadzki mogły zostać zrealizowane sprawnie i bez kłopotów. Zapewniamy szybką realizację usług, tak, aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się urokami wygodnego i spokojnego mieszkania pod nowym adresem.

Bezpieczeństwo i rzetelność

Dysponujemy wymaganymi certyfikatami oraz licencjami poświadczającymi nasze kwalifikacje i wiarygodność, a także polisami ubezpieczeniowymi. Posiadamy flotę pojazdów specjalnie dostosowanych do obsługi przeprowadzek..

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy wstępną wycenę obsługi Państwa przeprowadzki.