Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Pakowanie i przeprowadzki

Firma Japa jest obecna w branży przeprowadzek już od ponad 25 lat. Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy w sposób kompleksowy przeprowadzają powierzane im zdania.

Skutecznie przekonamy, że przeprowadzki pakowanie za pośrednictwem firmy Japa to nic strasznego. Unikniecie przy tym Państwo niepożądanego stresu, zadbamy o wszystko łącznie z dostarczeniem kartonów jak i późniejszym transportem rzeczy bezpośrednio pod wskazany adres i miejsce.

Wieloletnie doświadczenie bezsprzecznie zaowocowało licznymi, pozytywnymi rekomendacjami ze strony zadowolonych klientów. Fakt ten mocno nas motywuje i napędza do dalszych, równie satysfakcjonujących dla zleceniodawców działań. Od samego początku zależy nam na połączeniu wysokiej jakości świadczonych usług przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego też w przypadku zainteresowania ofertą obejmująca przeprowadzki pakowanie pozostajemy do dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące kwestie, wszystko po to aby całość przedsięwzięcia mogła zostać zrealizowana sprawnie i tak jak Państwo tego oczekujecie. Japa równie efektywnie zajmuje się przeprowadzkami mieszkań, jak i biur. Obszar naszego działania sprowadza się zarówno do miasta Warszawy jak i miejscowości w obrębie województwa mazowieckiego oraz na terenie całej Polski. Szczegóły ustalicie Państwo z naszymi pracownikami.

Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie czynności zostały wykonane z należytą dokładnością. Informujemy, że firma Japa jest ubezpieczona w PZU na cały zakres przeprowadzki, co stwarza komfort psychiczny zarówno nam jak i klientom, którzy mogą być spokojni o pakowane i przenoszone rzeczy. Ufamy, że atrakcyjny cennik będzie dodatkowym atutem przekonującym Państwa do podjęcia współpracy. Posiadamy wymagane licencje oraz certyfikaty, a odpowiednio przystosowane pojazdy znacząco usprawnią transport przedmiotów do przeprowadzki.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu, na której oprócz istotnych informacji odnośnie oferty firmy Japa odnajdziecie Państwo także przewodnik jak prawidłowo zorganizować przeprowadzki pakowanie.

Zobacz także: