Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Składanie i montaż mebli

Do najbardziej uporczywych etapów przeprowadzki do nowego mieszkania lub remontu domu – poza transportowaniem mebli – należy ich składanie i montaż. W teorii wszystko powinno być łatwe i przyjemne, wiemy jednak, że w praktyce wychodzi różnie. Czasem bywa, że ilość kartonów i paczek (zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z więcej niż jednym meblem) po prostu nas przytłacza, czasami niejasna jest dla nas instrukcja, bywa również, że składanie mebli, które miało trwać chwilę, przeradza się – np. z braku potrzebnych narzędzi lub niewystarczającej liczby osób potrzebnych do montażu – w żmudne i niezbyt pasjonujące zajęcie…

Profesjonalne usługi montażu stołów, szaf i regałów

Zamiast męczyć się samemu, lepiej jest zwrócić się o pomoc do profesjonalnej firmy. Nasze przedsiębiorstwo JAPA & CO posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko w przeprowadzkach, ale także w składaniu i montażu różnego rodzaju mebli do salonów, jadalni, kuchni, pokojów dziennych czy sypialni. Oferujemy zarówno montaż produktów, które wcześniej na potrzeby przeprowadzki były przez nas rozkręcane, jak również nowych, zapakowanych fabrycznie w paczki.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się składaniem mebli produkowanych przez różne marki. Nie ma dla nas znaczenia, czy domowe wyposażenie zostało zakupione w IKEI, Forte, Black Red White, Vox, czy w innym popularnym sklepie. Posiadamy odpowiednie kompetencje oraz wszystkie niezbędne narzędzia i przyrządy, dzięki czemu z łatwością i sprawnie złożymy każdy stół, szafę, regał czy półkę.

Czasem zdarza się, że nawet jeśli dla nie mającej doświadczenia osoby instrukcja jest jasna, złożone przez nią meble są źle wyważone lub nierówno skręcone. Może to skutkować nie tylko nieestetycznymi nierównościami, ale również problemami przy zamykaniu i otwieraniu drzwi szafy. Gwarantujemy, że usługi wykonamy starannie, z dbałością o wszystkie szczegóły – zatroszczymy się zresztą nie tylko o mebel, ale również o jego otoczenie. Zadbamy, by na ścianach czy podłogowych panelach nie pojawiły się żadne zarysowania, zabrudzenia czy zbicia.

Montaż mebli biurowych

Usługi oferujemy nie tylko klientom prywatnym, ale również przedsiębiorcom, którzy potrzebują pomocy przy przeprowadzce lub umeblowaniu biura. Ponadto wykonujemy również różnego rodzaju usługi dodatkowe, takie jak wnoszenie paczek z meblami (również wciąganie przez okno czy balkon) czy regulacja mebli.