Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

O Firmie

Od roku 1991, w którym powstała JAPA, dążymy do połączenia wysokiej jakości usług z relatywnie niską ceną przeprowadzki.

Zajmujemy się nie tylko przeprowadzkami mieszkań, ale i przeprowadzki biur nie są nam straszne. Przeprowadzamy mieszkania małe typu kawalerki jak i całe gmachy. Elementem łączącym te zadania jest nasz zespół, który do każdego zadania podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Wszystkie przeprowadzki robimy z taką samą starannością i w każdy przewóz wkładamy całe nasze serce.

Obszary naszego działania to przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki na terenie województwa mazowieckiego oraz przeprowadzki na terenie całej Polski. Spośród innych firm wykonujących przeprowadzki wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. Wielu z nich przeprowadzaliśmy kilkukrotnie. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, bez względu na wielkość przeprowadzki, czy ilości pakowania mebli i drobiazgów do kartonów.

Żadne doświadczenie i dobre chęci nie uchronią nas od wydarzeń na które nie mamy wpływu dlatego jesteśmy ubezpieczeni w PZU na cały zakres przeprowadzki. Daje to komfort psychiczny zarówno nam jak i Klientom, a praca upływa przyjemniej. Przeprowadzka to niecodzienne i stresujące wydarzenie w życiu człowieka, ale z nami… nie taki diabeł straszny, dlatego większość Klientów do nas wraca z czego jesteśmy bardzo dumni.

O firmie Japa & Co - zdjęcie 1
O firmie Japa & Co - zdjęcie 2