Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Nasz Zespół

Pracownicy JAPY to wyjątkowi ludzie, wielu z nich pracuje z nami od kilkunastu lat. Wysoki poziom naszych usług przeprowadzkowych zawdzięczamy ich doświadczeniu, wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu.

Nasi Klienci chwalą nas za uczciwość, uprzejmość, uczynność a co najważniejsze wysoką kulturę osobistą.

Mamy wieloletnie doświadczenie. Robimy przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic wykorzystując wiedzę zdobytą podczas wielu lat pracy. Powierzając nam swoje mienie mają Państwo gwarancję, że zostanie ono właściwie zabezpieczone i dotrze „w jednym kawałku” na miejsce docelowe. Cały czas się doskonalimy i staramy, aby przeprowadzki zarówno mieszkań, domów jak i biur przebiegały prawidłowo.

Wykonując przeprowadzki w Warszawie oraz usługi przeprowadzkowe na terenie całej Polski dbamy o profesjonalizm. Cały nasz zespół do przeprowadzek ubrany jest w jednolite ubrania firmowe. Korzystamy z nakładek na buty, aby nie niszczyć nowych wykładzin i podłóg w mieszkaniach naszych Klientów.

W naszym przypadku określenie „rodzinna atmosfera” nie jest pustym sloganem. Wszyscy lubimy to co robimy a nasza praca sprawiam nam po prostu przyjemność, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość naszych usług.

JAPA to dużo więcej niż tylko nazwa na samochodzie do przeprowadzek, być JAPOWICZEM to brzmi dumnie ;)