Japa & Co
01-354 Warszawa
ul. Borowej Góry 10

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Trzydzieści lat minęło

20-09-2021 r.

Początek lat dziewięćdziesiątych XX wieku (dla jasności - naszej ery) część z nas kojarzy jako wspaniałe i pełne siniaków dzieciństwo, rozkwit handlu bazarowego, a także na powrót zapełniające się półki sklepowe. Były to czasy, kiedy trzema najczęściej wypowiadanymi słowami nie były "made in china", ale "możesz mi załatwić?", spowodowane m.in. ówczesnym brakiem firm świadczących ułatwiające życie usługi. :)

Skombinowane wielkimi trudami pralki i kanapy czekały tylko, aż ktoś podejmie się ich wniesienia na czwarte piętro, wąską klatką po stromych schodach. Wtedy pojawiliśmy się my!

Jedna z pierwszych warszawskich firm dbających o nogi i kręgosłupy klientów! Przez trzydzieści lat walczyliśmy z najbardziej wymagającymi przeprowadzkami. Meble, kartony, fortepiany, wyposażenia całych domów i biur, archiwa, pomniki, eksponaty muzealne i nasze ulubione sejfy!

Obsługiwaliśmy wszystkie, małe i duże podmioty chcące przeprowadzić swoje zasoby bez utraty zmysłów. Do każdego klienta podchodziliśmy indywidualnie, dostosowując rozwiązania do aktualnych potrzeb. Pracowaliśmy w deszczu, śniegu i upale, w twardym postanowieniu wykonania zlecenia.

Mimo obecnej sytuacji na rynku przeprowadzkowym i całej masie konkurencji, będziemy dalej walczyć dla was Szanowni Klienci.

Oczywiście, przynajmniej przez następne trzydzieści lat :)

JAPA PRZEPROWADZKI WARSZAWA