Japa & Co
01-354 Warszawa
ul. Borowej Góry 10

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601211952
kom. 697955151

Transport mebli Warszawa

Polecamy bezpieczny transport mebli w Warszawie. Jako firma Japa istniejemy w branży przeprowadzek od ponad 20 lat. Przez tak długi okres czasu zdobyliśmy zaufanie i pozytywne rekomendacje od klientów, którzy zdecydowali się nawiązać z nami współpracę powierzając m. in. transport mebli w Warszawie. Tworzymy zgrany zespół pracowników będących profesjonalistami w swoim fachu.

Przy naszym udziale perspektywa przeprowadzki już nie będzie stresującym wydarzeniem, tym bardziej, że starannie zadbamy o każdy jej element. W trosce o zadowolenie zleceniodawcy realizujemy również tani transport mebli w Warszawie optymalnie do tego celu przeznaczoną flotą samochodową. W zakładce na stronie serwisu prezentujemy pojazdy, którymi dysponujemy. Będąc rzetelną i zarazem wiarygodną firma posiadamy niezbędne certyfikaty oraz licencje.

Oferta w zakresie transport mebli w Warszawie skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Starannie zabezpieczamy meble wykorzystując do tego celu sprawdzone i funkcjonalne materiały, aby podczas transportu nic nie uległo uszkodzeniu. Oczywiście, jeżeli tylko zachodzi taka konieczność zajmiemy się zarówno demontażem jak i późniejszym montażem mebli. Nie straszny jest nam przewóz nawet najbardziej nietypowych rzeczy, dlatego też zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Gwarantujemy atrakcyjny cennik oraz wysokie standardy obsługi. Decydując się na tani transport mebli w Warszawie za pośrednictwem firmy Japa nie musicie się już Państwo o nic martwić, zajmiemy się całą stroną zlecenia, aby móc wyeliminować stres związany z przeprowadzką.

Stwarzamy miłą atmosferę, a do swojej pracy podchodzimy z uśmiechem i zaangażowaniem kładąc szczególnie duży nacisk na zadowolenie klientów. Zapraszamy! Tani transport mebli w Warszawie powierzony firmie Japa to bardzo dobra decyzja!

Zobacz także: