Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601-211-952
kom. 697-955-151

Poradnik przeprowadzkowy

Jak przygotować mienie do transportu

Przeprowadzka spędza sen z powiek? Nie trzeba zajmować się nią samemu – wystarczy zlecić ją naszej firmie. Zanim jednak to uczynisz, dowiedz się, w jaki sposób zorganizować przedsięwzięcie, aby zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze. W naszym poradniku dowiesz, jak przygotować mienie do transportu.

Jak uniknąć stresu podczas przeprowadzki

Przeprowadzka jest ekscytującym, ale zarazem dość stresującym momentem w życiu. Zamiast jednak zupełnie poddać się nerwowo, warto zachować nieco zimnej krwi. Wystarczy dobry plan, nieco przewidywalność, a także... kartka i długopis. Podpowiadamy co zrobić, aby stres nie pozbawił Cię siły do działania.

Jak przygotować się do przeprowadzki biura?

Z przeniesieniem biura pod inny adres prędzej czy później musi zmierzyć się większość firm. By przeprowadzka odbyła się sprawnie, warto przed jej rozpoczęciem zapoznać się ze wskazówkami, które znacznie ją ułatwią.

Przeprowadzka w pigułce – najważniejsze rady

Z przeniesieniem miejsca zamieszkania prędzej czy później musi zmierzyć się wiele osób. By przeprowadzka odbyła się sprawnie, warto przed jej rozpoczęciem zapoznać się ze wskazówkami, które znacznie ją ułatwią.

Jak zorganizować transport mebli?

Przede wszystkim szafy i komody należy opróżnić i zamknąć tak, by się nie otwierały. Rzeczy, które wyciągnęliśmy z szuflad, szaf i regałowych półek najlepiej od razu spakować do kartonów – pozwoli to uniknąć bałaganu utrudniającego poruszanie się.

Jakie są koszty przeprowadzki?

Niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, mieszkaniu czy domu, przeprowadzka zawsze wiąże się z demontażem mebli, pakowaniem sprzętów i urządzeń oraz transportem i rozlokowaniem mienia w nowym miejscu. Wymaga to sporego nakładu pracy i czasu, ponadto – do przetransportowania większych mebli potrzeba dużego auta lub ciężarówki.