Japa & Co
01-461 Warszawa
ul. Bogatyńska 6/9

E-mail: jakubowski@japa.pl
kom. 601-211-952
kom. 697-955-151

O Firmie

Od roku 1991, w którym powstała JAPA, dążymy do połączenia wysokiej jakości usług z relatywnie niską ceną.

Zajmujemy się zarówno przeprowadzkami mieszkań jaki i przeprowadzki biur nie są nam straszne. Przeprowadzamy mieszkania małe typu kawalerki jak i całe gmachy. Elementem łączącym te zadania jest nasz zespół, który do każdego zadania podchodzi w wielkim zaangażowaniem. Wszystkie przeprowadzki robimy z taką samą starannością i w każdą wkładamy całe nasze serce.

Obszary naszego działania to przeprowadzki w Warszawie, przeprowadzki na terenie województwa mazowieckiego oraz przeprowadzki na terenie całej Polski. Spośród innych firm wykonujących przeprowadzki wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta. Wielu z nich przeprowadzaliśmy kilkukrotnie. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, bez względu na wielkość przeprowadzki.

Żadne doświadczenie i dobre chęci nie uchronią nas od wydarzeń na które nie mamy wpływu dlatego jesteśmy ubezpieczeniu w PZU na cały zakres przeprowadzki. Daje to komfort psychiczny zarówno nam jak i Klientom a praca upływa przyjemniej.Przeprowadzka to niecodzienne i stresujące wydarzenie w życiu człowieka, ale z nami… nie taki diabeł straszny, dlatego większość Klientów do nas wraca z czego jesteśmy bardzo dumni.

O firmie Japa & Co - zdjęcie 1
O firmie Japa & Co - zdjęcie 2